Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/cecenter/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2019
مهم ترین رازهای استخدام در آمازون چیست؟ – مرکز تخصصی گواهینامه CE

مهم ترین رازهای استخدام در آمازون چیست؟

 

 

دفتر مرکزی ویرجینیا

شرکت آمازون بالاخره به شکل رسمی اعلام کرد که مقر دومین دفتر مرکزی ویرجینیا خواهد بود و این یعنی استخدام هزاران نیروی جدید.استخدام در این غول خره فروشی سرشناس آرزوی بسیاری از افراد است اما برای ورود به آمازون چه توانمندی هایی سنجیده می شود؟

وسواس و آزمون هایی منظم

شرکت آمازون در حوزه استخدام نیروهای خود اغلب با وسواس و بر پایه آزمون هایی منظم عمل می کند. درواقع استخدام در آمازون بی شباهت به عبور از یک هزارتوی پیچیده نیست.

بر همین اساس و چون بسیاری ازمتخصصان و نیروهای کار حرفه ای بارها در آزمون های آمازون و جف بیزوس رد شده اند شاید بد نباشد از تجربه سندی لین استفاده کنیم، او بین سال های 2011 تا 2013، هزاران مصاحبه را در شرکت هیتیلیک سیاتل در نقش آزمونگر اجرا کرده است.

سخن آخر

معمولا تنها نیمی از کارکنانی که به برنامه سه ماهه موقتی آمازون پیوسته اند موفق شده اند استخدام رسمی شوند، با این حال لین برای افرادی که مایلند در آزمون آمازون شرکت کنند، چند پیشنهاد جالب دارد:
مطالعه اصول رهبری
پروژه های خود را برجسته کنید
کنجکاوی نشان دهید
سوالات متفکرانه بپرسید

 

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE و الزامات آن  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

نشان CE با مرکز تخصصی گواهینامه CE

021-88397795-88397446


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *