Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/cecenter/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2019
الزامات استاندارد CE – مرکز تخصصی گواهینامه CE

الزامات استاندارد CE

استاندارد CE نیز مانند سایر استانداردها دارای الزاماتی است.در این مقاله  در مورد الزامات استاندارد CE مختصرا ً توضیحاتی ارائه میگردد.

برای استاندارد CE  اتحادیه ی اروپا دایرکتیو ها (DIRECTIVE) و آئین نامه (REGULATION)  های فراوانی را تدوین نموده است اطلاعاتی در مورد برخی از آنها در مطالب زیر یافت می شود.:

دایرکتیو محصولات ساختمانی

دایرکتیو محصولات برقی

دایرکتیو محصولات گازی

دایرکتیو ماشین آلات و دستگاه ها 

و……..

برای اطلاعات در مورد سایر دایرکتیو ها از منو بالا دایرکتیو ها را انتخاب نمائید.

هرکدام از این دایرکتیو ها و آئین نامه ها شامل لیستی از استاندارد های پیوست می باشد که سازمان ها می بایست تولید و کنترل کیفیت خود را بر مبنای ویژگی های تعریف شده در استاندارد مربوطه آماده نمایند.

برای مثال برای محصول سینی های زیر دوش (Shower trays)  استاندارد شماره EN 14527:2006+A1:2010 معرفی گردیده است. این بدین معناست که تولید کننده می بایست تمامی الزامات این استاندارد را رعایت و همچنین بر مبنای حد اقل الزامات این استاندارد محصولات خود را تولید نماید.

این یعنی ان که علاوه بر الزامات تعریف شده در آئین نامه ی مربوطه ،ویژگی های مربوط به محصول نیز مه در استاندارد مرتبط ذکر گردیده بسیار مهم می باشد.

برای صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

اخذ CE با مرکز تخصصی گواهینامه CE

021-88397795-88397446