Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100518 Library:100236 in /home/cecenter/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2019
استاندارد اروپا – مرکز تخصصی گواهینامه CE

استاندارد اروپا

امروزه در Business، سازمانها و شرکت ها به دنبال یافتن روشها و متدهایی جهت دستیابی به قدرت،رقابت و کاربرد صحیح محصولات در زمینه فعالیت خود  میباشند.از دیگر سو متقاضیان و مشتریان امکانات و زمان کافی جهت ارزیابی کالای خریداری شده خود را نیز ندارند، به همین منظور با در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی به دنبال محصولاتی با توجه به این استانداردها بوده و سپس اقدام به خرید آنها می نمایند.
دیدگاه اروپا نسبت به تجارت آزاد و حركت آزادانه كالاها،باعث شد تا اروپا با تدوین یك راهنمای جدید راه تجارت آزاد را هموار نماید.
این استاندارد با عبارت مخفف CE نشان داده می‌شود، که به منظور استانداردسازی اجباری در بسیاری از محصولات تجاری و صنعتی که در منطقه اقتصادی اروپا تولید یا به فروش می‌رسند، ارایه شده است. این حروف اختصار کلمات فرانسوی Conformité Européenne   است. نشان CE بر روی محصول تضمین می کند که محصول با استاندارد های دایرکتیوهای EC برابری دارد.همچنین محصولاتی که Harmonize برای دریافت علامت CE می‌شوند، باید از نظر سلامت ،کیفیت ، امنیت و مضر نبودن برای انسان و طبیعت مورد بررسی قرار گیرند و چنانچه واجد این شرایط باشند قادر به دریافت این نشانه خواهند شد.

مزایای CE

این نشان بعنوان یک سیستم پذیرفته شده جهت حصول اطمینان از کیفیت، ایمنی و الزامات زیست محیطی بسرعت در حال گسترش در کلیه کشورها می¬باشد از این رو دریافت گواهیCE  برای تولید کنندگان بسیار حائز اهمیت است چرا که CE استاندارد اروپاست و در واقع گواهی تضمین کیفیت اروپا به شمار می آید مقبول بسیاری از کشورهای دنیاست . همچنین محصولات با این نشان شانس بیشتری برای بازاریابی و تصاحب بازارهای جهانی خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

اخذ CE با مرکز تخصصی گواهینامه CE

021-88397795-88397446