Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100508 Library:100236 in /home/cecenter/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 1775
محصولات الکتریکی LVD – مرکز تخصصی گواهینامه CE

دایرکتیو LVD

دایرکتیو LVD کاربردی برای محصولات برقی می باشد برای مثال کولر، لامپ، کابل ، هود و……

محصولات الکتریکال یکی از محصولاتی است که روال دریافت گواهینامه  Ce  برای آن کمی آسان تر از باقی محصولات می باشد.

دستورالعمل ولتاژ پایین (LVD) 2006/95 / EC یکی از قدیمی ترین دستورالعمل های بازار مشترک است که توسط اتحادیه اروپا قبل از «رویکرد جدید» یا «جهانی» پذیرفته شده است. این دستورالعمل اهداف گسترده ای را برای مقررات ایمنی فراهم می کند، به طوری که تجهیزات الکتریکی مورد تایید هر کشور عضو اتحادیه اروپا برای استفاده در همه کشورهای دیگر اتحادیه اروپا قابل قبول خواهند بود. دستورالعمل ولتاژ پایین استانداردهای فنی خاصی را ارائه نمی دهد، بلکه باید با استانداردهای فنی IEC به منظور هدایت طراحان برای تولید محصولات ایمن، متکی باشد. محصولاتی که مطابق با اصول کلی دستورالعمل ولتاژ پایین و استانداردهای ایمنی خاص مربوطه مطابقت دارند، با علامت CE مشخص شده اند که نشان دهنده رعایت و پذیرش این اصول در سراسر اتحادیه اروپا است. انطباق توسط تولیدکنندگان بر اساس خود ارزیابی، ارزیابی می شود.

نسخه جدید نسخه دستورالعمل ولتاژ پایین 2014/35 / EU، در تاریخ 26 فوریه 2014 تایید و از تاریخ 20 آوریل 2016 قابل اجرا شده است. نسخه جدید با چارچوب قانونی جدید اتحادیه اروپا مطابقت دارد، گرچه الزامات فنی واقعی تفاوت زیادی با نسخه قدیمی تر نکرده اما الزامات قانونی و کلی به طور قابل توجهی تغییر کرده اند (تعهدات تولید کنندگان، نمایندگی مجاز و فروش، بازاریابان) و مجازات در صورت نقض این دستورالعمل مورد نیاز است. آنها باید توسط کشورهای عضو تعیین شود و باید (به معنای واقعی) موثر، متناسب و متقاعد کننده باشد.

کاربرد:

این دستورالعمل، تجهیزات الکتریکی طراحی شده برای استفاده با ولتاژ بین 50 و 1000 ولت برای جریان متناوب (AC) یا بین 75 و 1500 ولت برای جریان مستقیم (DC) را پوشش می دهد. مهم این است که ولتاژ داخل دستگاه را پوشش نمی دهد. این دستورالعمل اجزاء را نیز پوشش نمی دهد (به طور گسترده، به قطعات الکترونیکی مجزا نیز اشاره دارد).

 در انگلستان این دستورالعمل توسط “قوانین تجهیزات برقی (ایمنی) 1994” اجرا شده است.

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

صدور گواهینامه CE محصولات گاز

021-88397795-88397446