Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/cecenter/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2019
ماشین آلات و دستگاه ها Machinery – مرکز تخصصی گواهینامه CE

ماشین آلات و دستگاه ها Machinery

متن زیر اطلاعاتی را در مورد گواهینامه CE ماشین آلات و دستگاه ها ارائه می نماید.با ما همراه باشید.

این الگو کاربردی برای دستگاهها و ماشین آلات مانند CNC، لیزر، بسته بندی، شیرینک و ……. می باشد.این بدین معنی است کعه ماشین آلات برای صادرات به اتحادیه اروپا می بایست خود را با استانداردهای هارمونایز شده این دایرکتیو مطابقت دهند.

دایرکتیو ماشین آلات، دایرکتیو 2006/42/EC  پارلمان اروپا و انجمن 17 می 2006، یکی از دستورالعمل های اتحادیه اروپا در مورد ماشین آلات و قطعات ماشین آلات خاص می باشد. هدف اصلی آن ایجاد یک سطح ایمنی مشترک در ماشین آلات موجود در بازار و یا در همه کشورهای عضو می باشد و برای اطمینان از آزادی حرکت در اتحادیه اروپا بیان دارد که “کشورهای عضو نباید تحریم، محدود یا مانع قرار گرفتن در بازار یا در قلمرو ماشین آلات خود که مطابق این [الگو] است شوند.

دستورالعمل های اقتصادی برای محصولات اعمال می شود. این دستورالعمل ها با استفاده از رویکردی جدید به منظور تسهیل حرکت آزادانه کالاها و محصولات در اتحادیه اروپا و از بین بردن موانع تجارت در بازار اروپا به دست آمده است. خاصیت این دستورالعمل ها این است که الزامات اساسی یا الزامات بهداشتی و ایمنی ضروری (EHSR) را برای همه تولید کنندگانی که مایلند محصولات خود را در بازار اروپا قرار دهند، تعیین می کنند. اگر محصولی الزامات بهداشت و ایمنی برآورده نماید، می تواند در بازار قرار بگیرد.

یک راه برای نشان دادن انطباق با الزامات بهداشت و ایمنی ضروری (EHSR)  می تواند از طریق انطباق با استانداردهای اروپایی هماهنگ شده یا هر راه حل دیگری که سطح مشابهی از ایمنی را نشان می دهد باشد.

در نتیجه، دستورالعمل ماشین آلات متعلق به قانون اقتصادی است. این مورد برای محصولات طراحی شده برای فروش (یا فعال) در اتحادیه اروپا برای اولین بار اعمال می شود. همچنین به تولید کنندگان، واردکنندگان و فروشندگان ماشین آلات و اجزای ایمنی می پردازد و برای تجهیزات جدید اعمال می شود. این دستورالعمل سطح ایمنی محصولات طراحی شده و تولید شده توسط تولید کنندگان مختلف را هماهنگ می کند. در حال حاضر دستگاه های نصب شده، خارج از محدوده این دستورالعمل هستند، زیرا آنها در حال حاضر در بازار وجود دارند. فروش مجدد ماشین آلات استفاده شده توسط قوانین ملی اداره می شوند.

دامنه

این دستورالعمل برای ماشین آلات و همچنین تجهیزات قابل تعویض، قطعات ایمنی، لوازم جانبی بالابر، زنجیرها/ طناب ها/ بند، دستگاه های انتقال مکانیکی که قابلیت جابجایی دارند و تا حدودی ماشین آلات تکمیل شده است.

گواهینامه CE ماشین آلات و دستگاه

ماشین آلاتی که توسط دستورالعمل های خاصی پوشش داده می شوند از این دامنه استثنا می شوند که شامل موارد زیر هستند:

  • تراکتورهای کشاورزی و جنگل داری
  • وسایل نقلیه موتوری و تریلر آنها
  • برخی از محصولات الکتریکی و الکترونیکی مانند برخی لوازم خانگی و تجهیزات اداری

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

صدور گواهینامه CE محصولات برقی

021-88397795-88397446

Machinery دایرکتیو