Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/cecenter/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2019
NB چیست؟ – مرکز تخصصی گواهینامه CE

NB چیست؟

متن زیر با عنوان “NB چیست؟” اطلاعاتی را در مورد شرکت های صدور گواهینامه CE  ارائه میدهد:

NB نهادی در اروپا است که قادر به صدور گواهینامه CE در یک یا چند دایرکتیو CE میباشد و تائید صلاحیت صدور در آن زمینه خاص را از مراجع بالاتر اتحادیه اروپا برای یک دوره زمانی مشخص دریافت کرده است. اعتبار NB پس از اتمام دوره زمانی باید توسط مراجع ذیصلاح تمدید گردد.

در اروپا شرکت های صدور گواهینامه محصول زیادی فعال می باشند که در کشورهای مختلفی هستند. برخی از Notify Body ها فقط در یک حوزه تخصصی برای مثال دایرکتیو Construction  فعالیت دارند مثل شرکت Certimac ایتالیا و یا Dedal  بلغغارستان و برخی دیگر در زمینه های مختلف فعال می باشند برای مثال شرکت SZUTEST ترکیه که فعال در دامنه های مختلف مانند دایرکتیو ماشین آلات و یا دایرکتیو تجهیزات پزشکی می باشد.

باید توجه داشت که شرکت صدور گواهینامه CE می بایست حتما در دامنه ی دایرکتیو مربوطه فعال و همچنین در زمینه استاندارد هارمونایز شده اروپایی دارای صلاحیت باشد.

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

اخذ CE با مرکز تخصصی گواهینامه CE

021-88397795-88397446

CE Certification