علامت CE | گواهینامه CE , گواهینامه محصول ,CE اروپا, مشاوره CE

Posted by on اکتبر 21, 2018

گواهینامه CE

یکی از پرکاربرد ترین مدل های گواهینامه محصول ، گواهینامه CE اروپا است. سازمان ها برای اخذ گواهینامه CE  ابتدا می بایست مشخص نمایند که برای کدام یک از محصولات تولیدی و ساخته ی خود نیاز به اخذ گواهی CE  دارند.

سپس می بایست عکس محصول و مشخصات فنی مربوط به محصول را برای مرکز تخصصی استاندارد CE ارسال کرده تا کارشناسان این مرکز اقدام به شناسایی دایرکتیو مرتبط به محصول و همچنین شناسایی استاندارد مزتبط با محصول Harmonize Standard نمایند.

سپس پس از مشخص شدن دایرکتیو و استاندارد هارمونایز شده مرتبط با محصول ماژول مربوطه مشخص و نحوه صدور گواهینامه تعیین می گردد.

برای مثال برخی از محصولات می بایست برای آزمایش به آزمایشگاه معتبر و اکردیته در اروپا ارسال گردد و یا برای برخی از محصولات می بایست محل تولید و آزمایشگاه کارخانه سازنده ممیزی شود و برخی دیگر نیز با اظهارنامه انطباق و تکنیکال فایل کامل صدور گواهی می شوند.

این مرکز با ارتباطاتی که با شرکت های صدور گواهینامه محصول حاضر در اتحادیه اروپا و مورد اعتبار اتحادیه اروپا (دارای کد 4 رقمی) دارد،شرایطی سهل و آسان را برای اخذ CE ارائه می نماید.

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

صدور گواهینامه CE محصولات برقی

021-88397795-88397446

Posted in: مقالات