Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/cecenter/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2019
چرا شرکتها به بیانیه چشم انداز نیاز دارند؟ – مرکز تخصصی گواهینامه CE

چرا شرکتها به بیانیه چشم انداز نیاز دارند؟

چرا شرکتها به بیانیه چشم انداز نیاز دارند؟در متن زیر دنبال کنید؛

چشم انداز

هر یک از ما قطعا برای خود چشم اندازی داریم؛ نوشته یا نانوشته،چشم اندازها به رفتارهای ما سمت و سو می دهند،شرکت ها نیز به مانند انسانها نیازمند چشم انداز می باشند و ضرورت چشم انداز در سطح شرکت ها اساسی تر نسبت به انسانها می باشد چرا که سرنوشت انسانها زیادی به شرکت ها و سازمانها بسته شده است.

کارکنان

بر اساس تحقیقات، شرکتهایی که چشم انداز دارند و این چشم انداز به خوبی توسط کارکنان درک و پذیرش شده، کارکنانی به مراتب با تعلق خاطر بالاتری دارند.

ویژگی های یک چشم انداز قوی:
جهت سازی:

چشم انداز شرکت، اصلی ترین معیار تصمیم گیریها می باشد و در واقع تمامی تصمیمات از چشم انداز جهت گرفته و کارکنان نیز می فهمند که در چه جهتی می بایست عملکرد داشته باشند.

الهام بخشی:

چشم انداز شرکت می بایست تصویری بزرگ متناسب با انتظارات بلند مدت کارکنان شکل داده و الهام بخش رفتارهای سطح بالا در کارکنان شود؛

انرژی بخشی:

در شرکتهایی که چشم انداز های قوی و انرژی بخش دارند، کارکنان گذر زمان را متوجه نمی شوند و کارکنان همیشه سرحال و رفرش می باشند.

 

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE و الزامات آن  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

نشان CE با مرکز تخصصی گواهینامه CE

021-88397795-88397446


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

Avatar placeholder

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *