بازرسی انطباق

شرکت آزمون و تائید کاربران به عنوان نماینده ی انحصاری شرکت (Technical Consultancy Srl (TC2) ایتالیا در منطقه خاورمیانه فعالیت می نماید. TC2 یکی از شرکت های معتبر در زمینه بازرسی نفت،گاز و پتروشیمی و همچنین سازه های فلزی، بازرسی خطوط تولید و صدور گزارش و گواهینامه  انطباق می باشد.

 

يکی ازدغدغه های دائمی فروشندگان و خصوصا خريداران هنگام انجام معاملات بين المللی و خريد کالا و خدمات، عدم اطمينان به طرف مقابل و ترديد در انجام تعهدات تقبل شده و یا برآورده کردن الزامات قاونی از طرف وی می باشد.  در اين راستا، يکی از ابزارهايی که می تواند مورد توجه قرار گيرد و با استفاده از آن مسئوليت های فروشنده قبل از حمل کالا و یا انجام خدمات و دريافت پول مورد بررسی و کنترل قرار داده شود، بهره گيری از خدمات شرکت های بازرسی می باشد که با اعمال نظارت، کنترل کمی و کيفی کالای خريداری شده، موجب کاهش اختلافات آتی فيمابين خريدار و فروشنده می گردد.

 

اكثر توليدات مربوط به سازندگان صنايع نفت، گاز و پتروشيمي همچون لوله ، اتصالات، فلنج ، پيچ و مهره، شير، پمپ و انواع تجهيزات برق و ابزار دقيق معمولا بصورت نهايي و پيش از حمل بازرسي مي گردند. از آنجايي كه كالاهاي مذكور بصورت حين ساخت مورد بازرسي قرار نگرفته اند لذا بازرسي از كالا در يك مرحله يا بازديد بسيار حساس و دشوار خواهد بود.

 

امروزه، شرکتهای بازرسی يکی از اجزا مهم تجارت جهانی میباشند که از وجود آنها برای کنترل کميت، کيفيت و بسته بندی کالاها و خدمات خود و جلوگيری از ورود و صدور کالا و خدمات نامرغوب استفاده میگردد .

هدف (Technical Consultancy Srl (TC2 این است که هزینه های مشتریان خود را با ارائه خدمات با کیفیت بالا، دانش، حرفه ای بودن، دقت و با تمرکز کامل با توجه به رضایت آنها به عنوان اولویت ما، کاهش دهیم.

 

برای کسب اطلاعات در مورد استاندارد CE  و همچنین صدور گواهینامه CE با کارشناسان مرکز تخصصی CE  متعلق به شرکت آزمون و تائید کاربران تماس بگیرید.

صدور گواهینامه CE ماشین و دستگاه

021-88397795-88397446

لوگو بازرسی